صفحه اصلی وبلاگ تماس با ما درباره ما
املاک تعطیلات
۰۹۱۲۳۹۶۹۵۳۹
املاک موجود در شهر رویان ۰ ویلا

نوع ملک

قیمت

تعداد اتاق اصلی

تعداد اتاق مستر

مشاوره تماس باما ۰۹۱۲۳۹۶۹۵۳۹

خرید ویلا در رویان

مطمئنا بحث خرید ویلا در رویان یا سایر شهرهای شمال برای ما از جذابیت بسیاری برخوردار بوده است.

رویان یکی از بهترین و پرطرفدارترین شهرهای استان مازندران بوده که بین شهرهای نوشهر و نور واقع شده است.

این شهر بخاطر امکانات منحصر به فردخود به گزینه ی اصلی برای سرمایه گذاران تبدیل شده است.

اگر به دنبال یک طبیعت و مکان رویایی هستید که به دریا و جنگل نزدیک باشد، شهر رویان گزینه ی بسیار مناسبی برای خرید ویلا می باشد.

شما می توانید با مراجعه به سایت املاک تعطیلات گزینه های مناسبی برای خرید ویلا در رویان با قیمت مناسب پیدا کنید.

یکی از نکات مهم در خرید ویلا باید به آن توجه کرد قیمت و اقتصادی بودن است.

ویلاهای موجود در رویان دارای رنج قیمتی متفاوتی از ارزان ترین تا گران ترین میباشد البته کیفیت ویلا هم با توجه به قیمت آن تغییر میکند

آنچه برای ما بسیار اهمیت دارد ویلای با کیفیت و قیمت مناسب در رویان خریداری کنیم.

در این مقاله هم قصد داریم نکات بسیار مهمی درباره خرید ویلا در رویان با قیمت مناسب به شما پیشنهاد بدهیم، تا پایان این مطلب با ماهمراه باشید.

اهداف خرید ویلا در رویان با قیمت مناسب

در گوگل عبارت "خرید ویلای ارزان قیمت" بارها توسط کاربران سرچ شده است و بخاطر دلایل مختلفی از جمله موقعیت جغرافیایی، قیمت ویلا، متراژزمین و... در رویان یکسان نیست

با در نظر گرفتن این شرایط بنگاه قیمتی را برای ویلا تعیین میکند، و با جستجو در سایت املاک تعطیلات می توانید از قیمتها اطلاع پیدا کرد.

اگر قصد خرید ویلا در رویان با قیمت مناسب را داشته باشید، ویلاهای جنگلی و کوهستانی از نظر اقتصادی قیمت مناسب تری دارند یا اگر می خواهید بودجه کمتری اختصاص بدهید، ویلاهای شهرکی یا ویلاهای که ساختمان قدیمی تری دارند در نظر بگیرید چون این ویلاها به دلیل دور بودن از مرکز شهر از قیمت کمتری برخوردار هستند.

هنگام خرید ویلا رویان باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

خرید ویلا در رویان با اجاره ویلا در رویان کاملا دو مقوله ای متفاوت و جدا از هم هستند، نکاتی که برای اجاره ویلا به کاربرده می شود نمی تواند برای خرید ویلا هم مفید باشد.

برای خرید ویلا در رویان نیازمند به اطلاعات گسترده هستیم و باید فاکتورهای بسیار مهمی در نظر گرفته شود تا بتوانند انتخاب مناسبی داشته باشید.

  • منطقه ویلا

اولویت شما برای خرید ویلا در رویان انتخاب منطقه مناسب است، با توجه به میزان بودجه و سرمایه ای که می خواهید برای خرید ویلا در شمال صرف کنید می توانید با رعایت برخی نکات بهترین منطقه برای خرید ویلا انتخاب کنید.

برای خرید ویلا در شمال گزینه های زیادی روبه روی شما قرار می گیرد، مثلا برای خرید ویلای ساحلی و شهرکی که هرکدام دارای موقعیت و راه دسترسی متفاوتی هستند، یا ویلاهای جنگلی که در دل جنگل های انبوه قرار گرفته اند.

که باید تمام مزایا و معایب آن ها مورد برسی قرار گیرد و با توجه به سلیقه و سرمایه ای که در اختیار دارید اقدام به خرید ویلا کنید.

یکی از عوامل که در قیمت ویلا می تواند تاثیرگذار باشد،منطقه ای است که ویلا در آن واقع شده است،می توانید با برسی سایر ویلاهای که در ان منطقه وجود دارند، فهمید آیا قیمت های مشابه ای دارند یا خیر.

در صورت زیاد بودن تفاوت قیمت، باید به کیفیت آن شک کرد.چون احتمال دارد ویلای که مورد نظر شماست دارای مشکلات جدی باشد، که متوجه آن نشده اید.

  • سند ویلا

اولین و مهم ترین نکته ی که هنگام خرید ویلا در رویان با قیمت مناسب باید به آن توجه داشت، خرید ویلای سند دار است. ممکن است ویلای که قصد خرید ان را دارید سند نداشته باشد یا سند6 دانگ آن به اسم دو تا چند نفر باشد.

در چنین مواقعه ای نباید بخاطر قیمت مناسب و ارزان بودن آن عجولانه تصمیم به خریداری گرفت.

اگر موقع خرید ویلا در رویان،ویلای که قیمت بسیار ارزانی دارد حتما باید دلیل این ارزانی را ریشه یابی کرد.

  • امکانات ویلا

هدف ما از خرید ویلا در رویان این است، که در خوش آب وهوا ترین منطقه شمال اقامتی پر از آرامش داشته باشیم.

بنابراین ویلای مورد نظر باید حداقل امکانات لازم را داشته باشد، چون بعضی از ویلاها حتی کمترین امکانات لازم را برای زندگی ندارند که بعد ها مشکل ساز میشود.

بطور مثال بعضی ویلاها هستند بخاطر اینکه هزینه ساخت و ساز آن ها کمتر شود، انشعابات آب وبرق و گاز وجود ندارد، درست است این ویلاها ارزان بوده ولی بعد ها دردسرساز شده و باعث میشود هزینه های زیادی بابت انشعابات پرداخت کرد، در این صورت هزینه نهایی ما از آن چه که تصور میکردیم حتی بیشتر میشود.  این ویلاها ارزان بوده ولی بعد ها دردسرساز شده و باعث میشود هزینه های زیادی بابت انشعابات پرداخت کرد، در این صورت هزینه نهایی ما از آن چه که تصور میکردیم حتی بیشتر میشود.

  • ویلای وام دار

ویلاهای که دارای وام هستند نسبت به سایر ویلاها ارزان تر بوده ولی باید به این نکته توجه داشت، هنگام خرید این ویلاهای وام دار باید سریعا بعد از خرید اقدام به پرداخت وام کرد، در غیر این صورت هزینه ای که برای ویلا صرف شده با قیمت واقعی آن یکی میشود.

پس حتما پیش از اخذ قرارداد سند ویلای مورد نظر را برسی کرده از این موضع مطلع شد که ویلا دارای وام است یا خیر.

  • قدمت ویلا

مشخص است هر چقدر ویلا قدیمی تر باشد قیمت آن هم پایین تر خواهد بود،میتوانید با خرید این ویلاها با قیمت ارزان آن ها را بازسازی کرد.

هنگام خرید این ویلاها باید توجه داشته باشیم که ویلا کاملا فرسوده یا مستهلک نباشد، چون در چنین ویلاهایی فقط قیمت زمین محاسبه میشود.

  • ویلای جنگلی

در کل ویلای جنگلی بخاطر اینکه به امکانات رفاهی دسترسی کامل ندارند نسبت به ویلاهای ساحلی از قیمت پایین تری برخوردار بوده است.

مزایای خرید ویلای رویان

استان مازندران بهترین استان برای خرید ویلا در شمال و شهرهای غربی این استان برای خرید ویلا مناسب ترند.

رویان یکی از شهرستان‌های غرب استان مازندران است، شهری که بین دو شهرستان نور و نوشهر، نزدیک به دریا و در میان جنگل‌های سرسبز قرار دارد. رویان یک شهر توریستی محسوب می شود و به آن شهر تفریحی می گویند. البته در صورت خرید ویلا در چمستان به جاذبه های گردشگری رویان نزدیک می شود و میتوانید در کمترین زمان به این شهر برسید.

قیمت ویلا در رویان چقدر است؟

قیمت ویلا رویان از 1 میلیارد تومان شروع می شود و بیشترین قیمت تقریبا 60 میلیارد تومان است. قیمت ویلاهای جنگلی در رویان نسبت به ویلاهای جنگلی بیشتر است

ویلا رویان

برای خرید ویلا در رویان گزینه های زیادی دارید. ویلاهای ساحلی، ویلاهای جنگلی، ویلاهای لوکس استخردار و ویلاهای شهری نمونه هایی از ده ها انتخاب برای خرید ویلا در این منطقه هستند. شهرک های برند مازندران در منطقه رویان از اولویت های اول مشتریان برای سرمایه گذاری است. در این توسعه ها ویلاهای استخر دوبلکس با روف گاردن وجود دارد.

برخی از ویلاهای رویان را می توان با مبله کامل خریداری کرد. ویلاهای رویان از نظر معماری و طراحی داخلی متفاوت هستند. در این منطقه ویلاهای مدرن، ویلاهای سنگی، ویلاهای رومی، ویلاهای کم ارتفاع و ویلاهای دوبلکس را خواهید دید. اگرچه ویلاهای این منطقه گران هستند، اما می توانید گزینه های خرید با حداقل بودجه مالی پیدا کنید.

جاهای دیدنی و بهترین منطقه رویان کجاست؟

دیدنی های رویان بسیار منحصر به فرد و دیدنی است. اینها جاذبه های گردشگری هستند که سالانه هزاران مسافر را به این منطقه می کشاند. درختان سرسبز و سر به فلک کشیده در یک سو و امواج آرام ساحل در سوی دیگر، رویان را به جاذبه ای دیدنی در مازندران تبدیل کرده است!

پارک جنگلی رویان مکانی برای گشت و گذار است که می توانید در آن به طبیعت گردی، استراحت و تفریح بپردازید. و سوژه عکاسی در این جنگل بسیار متنوع و خاص است. برای علاقه مندان به سفرهای یک یا دو روزه به جنگل، پارک جنگلی رویان انتخاب خوبی است.

یکی از جاذبه های نزدیک رویان دریاچه الیمالات نام دارد. آبشار حرم آن در 25 کیلومتری جاده آب پری است اما تنها یک کیلومتر با شهر رویان فاصله دارد. ما شما را به دیدن این مکان های طبیعی زیبا از نزدیک تشویق می کنیم. کلیسای سنت آنتوان در نزدیکی شهر ساحلی هایکاشان در رویان قرار دارد که بسیار دیدنی است.

خرید انواع سوغاتی در مراکز خرید رویان را می توان یک جاذبه گردشگری دانست. رویان به تمامی امکانات رفاهی دسترسی دارد پس فرصت خوبی است تا سفری کوتاه به این شهر داشته باشید.

صحبت اخر

همیشه باید توجه داشته باشیم برای اینکه بتوانیم سرمایه گذاری در شمال به درستی انجام بدهیم، حتما باید یک مشاور املاک معتبر مشورت کرد تا راهنمایی های لازم را از آن ها دریافت کرد تا از خسارت احتمالی جاوگیری کرد.

شما خریداران گرامی می توانید با کارشناسان املاک تعطیلات تماس بگیرید، واز رنج قیمتی خرید ویلا در رویان اطلاع حاصل فرماید.

گروه مشاوره تعطیلات

www.amlaktatilat.com

در هر جا که هستید به آسانی با ما در ارتباط باشید.
۰۹۱۲۳۹۶۹۵۳۹
مشاوره تماس باما ۰۹۱۲۳۹۶۹۵۳۹
تمام حقوق برای املاک تعطیلات محفوظ میباشد