صفحه اصلی وبلاگ تماس با ما درباره ما
املاک تعطیلات
۰۹۱۲۳۹۶۹۵۳۹
املاک موجود در شهر نوشهر ۱ ویلا

نوع ملک ویلا باغ ساحلی

قیمت

تعداد اتاق اصلی

تعداد اتاق مستر

مشاوره تماس باما ۰۹۱۲۳۹۶۹۵۳۹

خرید ویلا در نوشهر

شاید می توان به جرات گفت کلیدی ترین واژه در مبحث خرید ویلا در شمال کشور، خرید ویلا در نوشهر باشد.

موضوعی که می خواهیم امروز در مورد آن صحبت کنیم، زیر مجموعه بسیار زیادی دارد. اما سعی می کنیم بصورت خلاصه و مفید در مورد خرید ویلا در نوشهر توضیح بدهیم.

در کجای نوشهر ویلا بخریم؟

اگر قصد خرید ویلا در نوشهر را دارید، این سوال برای شما پیش می آید کجای نوشهر برای خرید ویلا مناسب می باشد؟

شهر نوشهر دارای 60 روستا می باشد، هرکدام از این روستاها پتانسیلهای خاص خود را دارند. اگر قصد خرید ویلاهای ارزان را داشته باشید مناطقی چون تازه آباد نوشهر، انارور، شوفیکاج ونیرنگ نوشهر را به شما پیشنهاد می کنیم.

اگر به دنبال خرید ویلاهای لوکس و لاکچری هستید ما منطقه بندپی نوشهر، چلک، چلندر، لتینگان و توسکاکت نوشهر را به شما پیشنهاد می کنیم.

اگر به دنبال ویلای ساحلی در نوشهر هستید باز مناطق بندپی و چلک نوشهر که از برند ترین مناطق نوشهر به حساب می آید برای خرید ویلای ساحلی بسیار مناسب است.

اگر اطلاعات در مورد نوشهر و روستاهای نوشهر ندارید می توانید با مشاورین املاک که بصورت 24 ساعت برای مشاوره رایگان و همچنین راهنمایی جامع قبل از خرید در خدمت شماست.

راهنمایی خرید ویلا در نوشهر

شهر نوشهر یکی از پرطرفدارترین شهرهای شمالی برای گردشگران داخلی و خارجی به حساب می آید و به عنوان بهشتی برای کسانی که دوست دار طبیعت و علاقمند به خرید ویلا در شمال هستند معروف است.

شهر نوشهر که در استان مازندران به خاطر وجود دریا و جنگل سالانه مسافران زیادی را به سوی خود جذب می کند.

شهر نوشهر دارای جاذبه های گردشگری بسیار فراوانی می باشد از جمله پارک جنگلی و ساحی سیسنگان-تنگ دار- آبشار بخاره- دریاچه و سد آویدر- دریاچه ممرز- آبشار زانوس و... به عنوان معروف ترین جاذبه های گردشگری شهر نوشهر اشاره کرد.

قبل از اقدام به خرید ویلا شهر نوشهر را بهتر بشناسیم!

نوشهر بخاطر زیبایی ها و امکانات و جاذبه های گردشگری فراوان همانند خرید ویلا طرفداران بسیار زیادی دارد و خرید ویلا در نوشهر هم مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

شهر نوشهر در قدیم یک بافت شهری نبود و بصورت یک روستای کوچک بوده که در زمان قاجارتوسط شخصی به اسم خاچیک به اهمیت این منطقه پی برده است. در زمان پهلوی اول وضعین شهر نوشهر تغییر پیدا کرد و به شهر تبدیل شود که اسماول نوشهر دهنو بوده است.

شهر نوشهر از قدیم تا حالا بخاطر وجود سرمایه گذاری دولتی و بخش شخصی برای ساخت ویلا در نوشهر باعث شده به یکی از قطب های گردشگری تبدیل شود.

موقعیت جغرافیایی شهر نوشهر

شهرستان نوشهر در استان مازندران مساحتی در حدود 1717 کیلومتر مربع دارد و ارتفاع نوشهر از سطح دریا 2/8 متر می باشد.نوشهر دارای 3 شهر 2 بخش مرکزی وییلاقی و 6 دهستان می باشد. اگر به فکر خرید ویلا در شهرهایی نزدیک به ساحل و جنگ هستند خرید ویلا در رویان را به شما پیشنهاد می کنیم.

شهر نوشهر از سمت شمال کشور با دریای خزر و از سمت جنوب به بخش بلده نور از غرب به چالوس و از شرق به شهرستان نور ختم می شود.

خرید ویلای جنگلی بهتر است یا ویلای نقلی؟

نوشهر یکی از شهرها و گزینه های جذاب برای خرید ویلا در شمال و سرمایه گذاری در کشور است، برای شروع سرمایه گذاری خرید ویلا در نوشهر اولین مرحله اهدافتان را از خرید مشخص کنید و بررسی و تحقیق کامل در مورد این موضوع انجام دهید.

نکاتی که در خرید ویلا در نوشهر مفید هستند شامل:

  • مشخص کردن هدف خرید
  • متریال و مصالح به کار رفته
  • مکان خرید ویلا در نوشهر
  • امکانات رفاهی منطقه برای خرید ویلا در نوشهر
  • نوع ویلا
  • هماهنگی بودجه و انتظارات
  • قیمت خرید ویلا در نوشهر
  • امنیت منطقه
  • وقعیت مکانی و راه های دسترسی
  • مشورت با افراد متخصص و کارشناسان

نکات مهم برای خرید ویلا در نوشهر:

برای خرید ویلا در نوشهر باید به چند نکته توجه داشت، این شهر برای سزمایه گذاری قطعا گزینه مناسبی می باشد.

وقتی قصد خرید املاک یا ویلا در نوشهر را دارید باید به منطقه و موقعیت جغرافیایی آن ملک توجه داشته باشید.

مناطق ساحلی نوشهر و پلاک اول جنگل جزء گران ترین ویلاها هستند.هرچقدر فاصله از دریا و جنگل بیشتر باشد، قطعا از قیمت آن ها کاسته می شود.

برای خرید ویلا در نوشهر به معماری ساخت ویلا، مصالح و متریال های که در آن به کار رفته حتما باید توجه داشت. چون شهر نوشهر رطوبت قابل توجهی دارد پس بهترین مصالح و متریال برای ساخت ویلا باید استفاده شده باشد.

تا در برابر رطوبت و فرسایش مقاوم باشد، باید توجه داشته باشید که بسیاری از فروشندگان ظاهر زیبایی از ویلا درست می کنند که شما در همان ابتدا جذب نمای ظاهری ویلا می شوید، و به مصالح و متریال استفاده شده را از یاد می برید.

پس باید با کمی زیرکی مواردی مانند متریال، مصالح مصرف شده ساز ویلا و... که به سختی قابلیت تغییر دارند را بررسی کنیم.

موقعیت جغرافیایی و راه های دسترسی برای خرید ویلا

وقتی به فکر خرید ویلا در استان مازندران می گیرد خب هزینه های بسیار زیادی متحمل می شوید. اگر نیاز شما برآورده نشود مسلما ضرر زیادی باید پرداخت کنید پس یکی از نکات و موضوعات بسیار مهم برای خرید ویلا در نوشهر باید به آن توجه داشت موقعیت مکانی و راه های دسترسی می باشد.

مثلا ویلاهای که در منطق پرخطر هستند مثل حریم رودخانه یا نزدیکی کوه ارزان تر بوده اما دچار بلای طبیعی می شوند پس موقعیت جغرافیایی منطقه باید دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

هماهنگی بودجه و انتظارات

برای خرید ویلا در نوشهر باید با توجه بودجه ای که در اختیار دارید معیارهای خود را هماهنگ کنید. بیشتر افراد دوست دارند که ویلا در بهترین منطقه نوشهر با ظاهری عالی و چشم اندازی زیبا داشته باشند و امکانات رفاهی و راه های دسترسی مناسبی داشته باشد اما در مرحله اول باید با توجه سرمایه و بودجه ای که در اختیار دارید فکر کنید.

امنیت منطقه، آیا خرید ویلای شهرکی در نوشهر گزینه مناسبی است؟

از نکات بسیار مهم در خرید ویلا در نوشهر امنیت منطقه می باشد چون اگر شما در منطقه نا امن اقدام به خریئ ویلا کنید هر لحظه امکان سرقت وجود دارد و سرمایه خود را به راحتی از دست می دهید، پس باید بررسی دقیق در مورد امنیت منطقه انجام بدهید که سرمایه خود را از دست ندهید.

انواع ویلاهای که در نوشهر می توانیم بخریم

ویلاهای بسار کوچک و بزرگی در نوشهر وجود دارد انواع ویلاهای لوکس، دوبلکس، تریبلکس، فلت با معماری های متفاوت که برای برخرید می توانند آن ها را مورد برسی قرار بدهید.

ویلاهای ساحلی و جنگلی، ویلاهای لاکچری و استخردار جزء پرطرفدارترین ویلاها در نوشهر می باشد.

ویلاهای جنگلی نوشهر معمولا در اطراف منطقه ونوش، نخ شمال و پارک جنگلی سیسنگان می باشد.

منطقه چلک نوشهر که جزء منطقه برند نوشهر به حساب می آید فاصله نزدیکی تا ساحل و دریا دارد. پس برای خرید ویلای ساحلی و زمین ساحلی گزینه مناسبی می باشد.

از طرفی دیگر چندین شهرک ویلایی در نوشهر وجود دارد، مثل شهرک دریا بیشه

که جزء لاکچری ترین شهرک ها به حساب می آید که نظر سرمایه گذاران و طرفداران زیادی به سوی خود جلب کرده است.

ده ها شهرک ویلایی در مناطق مختلف وجود دارد که انواع ویلاها در خود جای داده است، بنابراین اگر قصد خرید ویلا در نوشهر را دارید یا قصد دارید ویلا بسازید، نیاز دارید به یک مشاور املاک که مسلط به تمام مناطق است در کنار شما باشد.

قیمت ویلا در نوشهر

یکی دیگر از مواردی مهمی که قبل از خرید ویلا باید به آن توجه داشت، قیمت ویلا می باشد که باید انتخاب اگاهانه در این زمینه انجام بدهید.

این روزها با توجه به تقاضای خرید ویلا فروشنده ها با قیمت غیرواقعی در نوشهر اقدام به فروش ویلا می کنند.

توجه داشته باشید اگر ویلایی با قیمت ارزان تر از ویلاهایی که در آن منطقه قرار دارد به شما پیشنهاد شد، حتما علت ارزان بود آن را ریشه یابی کنید.

خرید ویلا ساحلی در نوشهر

روش های مختلفی برای خرید و فروش ویلا در نوشهر وجود دارد. فروش ویلا ساحلی نوشهر به دلیل منظره دریا رونق گرفته و طرفداران زیادی دارد. دارید تا بتوانید با توجه به بودجه ای که کنار گذاشته اید بدون دغدغه ویلای مورد نظر خود را در نوشهر خریداری کنید. ویلاهای ساحلی در متراژهای مختلف و با امکانات مختلف برای فروش در نوشهر موجود است که دست شما را برای انتخاب و خرید با توجه به بودجه خود باز می گذارد و در واقع می توانید بهترین گزینه را انتخاب و خریداری کنید.

خرید ویلا چلک نوشهر

خرید ویلا در چلک چه اهمیتی دارد؟ : اگر از شهرهای برند شمال خارج شویم و از خود بپرسیم روستاهای معروف یا بهترین روستاهای شمال کدامند؟ روستای چلک را قطعا می توان بهترین روستای مازندران از نظر خرید و فروش ویلا دانست. هرکس بتواند در چاک ویلا بخرد برنده است! چون طبیعتی بکر را حفظ کرده و از امکانات و امتیازات شهرستان نوشهر برخوردار است و هر زمان که بخواهد ویلایی در چلک که متعلق به خودش است بفروشد به راحتی و به سرعت می تواند ویلایی در چلک را به بازار املاک و مسکن بفروشد.

روستای چلک به دلیل موقعیت خاص خود از اولویت، محبوبیت و شهرت ویژه ای در بین افراد غیر بومی مانند نخ شمال روستای توسکتک برخوردار است و با مساحتی نزدیک به 600 هکتار، کمترین فاصله جنگل تا دریا 1300 است. متر، واقعا جنگلی است و مانند رامسر. تپه ای وجود ندارد.

قیمت ویلا در چلک نوشهر

قیمت ویلا در چلک بستگی به ویلا ساحلی یا جنگلی بودن ویلا در محدوده چلک یا خارج از بافت دارد به عبارتی ویلا در خیابان گاز چلک که منطقه ضعیفی است از چلک است یا ویلا در کوه و اطراف ویلای علی دایی در شهرک گلها، منطقه معروف چلک متفاوت است و کم ارزش ترین ویلا را در چلک حدود 3 میلیارد تومان، با ارزش ترین ویلا در چلک را با قیمت حدود 150 میلیارد تومان خواهید دید.

ویلای شهرکی نوشهر بندپی

وقتی در مورد زمین شهرکی در نوشهر با شما صحبت می کنم، شک نکنید که قیمت زمین شهرکی بندپی در نوشهر گزینه بسیار مناسبی برای خرید است و 2 یا 3 شهر برند لوکس وجود دارد و زمین در این شهرها به 20 میلیون تومان رسیده است. در هر متر مربع این موردی که من به اشتراک می گذارم خرداد 1402 است، قیمت هر روز در حال افزایش است و به عوامل مختلفی بستگی دارد.

بندپی نوشهر در 5 کیلومتری نوشهر و ما بین دو شهر نور و نوشهر است. با ورود به این دهکده در اولین ورودی بندپی، بدون شک مسحور زیبایی آن خواهید شد. اساسا بندپی نجارده بهترین منطقه نوشهر محسوب می شود و قیمت زمین آن حداقل 14 میلیون متر مربع است و این قیمت بالا می رود.

آیا می توان ویلای ارزان در نوشهر بخریم

اگر نوشهر را برای خرید ویلا انتخاب کرده اید و بودجه شما محدود است، شاید به این فکر بیفتید که آیا ویلای ارزان در نوشهر پیدا می شود یا نه؟

باید بدانیم که قیمت خرید ویلا در نوشهر در مناطق مختلف متفاوت است.

قطعا ویلاهای ساحلی، ویلاهای استخردار و ویلاهای که پلاک اول جنگل هستند قیمت بیشتری دارند، به ندرت می توان ویلای ارزان قیمت در نوشهر پیدا کنید.

اما برای اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا و خرید زمین در منطقه خوب و هم چنین با توجه به بودجه شما، با املاک تعطیلات تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند

مزایای خرید زمین در نوشهر

در کنار خرید ویلاهای لاکچری و سنددارنوشهر خرید زمین، گزینه مناسبی می تواند باشد، که می توان با نگاه دقیق تری برای سودآوری به آن داشت.

اگر با یک برنامه ریزی دقیق و اصولی اقدام به خرید زمین در نوشهر کرد می توان نتایج شگفت انگیزی را ایجاد کرد.

شما می توانید با خرید زمین خوش قواره سندداردر خط ساحلی نوشهر، شهرک های ویلایی بسازید، همین ایده هم برای زمین جنگلی در نوشهر وجود دارد.

منطقه چلک ، انارور، چلندر، نخ شمال، ونوش و صلاح الدین کلای دسترسی خوبی به مناظر جنگلی دارند.

می توانید با خرید زمین جنگلی سنددار با قیمت مناسب ویلاهای جنگلی با معماری خیرکننده بسازید، واز فروش ویلاهای جنگلی و ساحلی نوساز سود خوبی به دست آورید.

صحبت آخر

برای خرید ویلا در استان مازندران و شهر نوشهر ابتدا باید هدف خود را تعیین کرده و با توجه به سرمایه ای که در اختیار دارید نوع ویلا را انتخاب کنید. پس برای خرید ویلا در نوشهر تمام معیارهای خود را باید طبق بودجه ای که دارید هماهنگ کنید.

از نکات مهم خرید ویلا در شمال امنیت منطقه می باشد پس قبل از اقدام خرید ویلا در نوشهر بهتر است از مشااوره املاک با تجربه در آن منطقه استفده کنید چون اگر بومی آن منطقه نباشد از کاربری های زمین آشنایی ندارد و شما متحمل ضرر می شوید.

کارشناسان املاک تعطیلات می توانند گزینه های مناسبی را برای خرید ویلا در نوشهر، ساخت ویلا در نوشهر و راه اندازی کسب و کار در هر منطقه به شما معرفی کنند.

در هر جا که هستید به آسانی با ما در ارتباط باشید.
۰۹۱۲۳۹۶۹۵۳۹
مشاوره تماس باما ۰۹۱۲۳۹۶۹۵۳۹
تمام حقوق برای املاک تعطیلات محفوظ میباشد